با توجه به اینکه آموزش مجازی(آنلاین) بعد مکان و زمان را میان برداشته است؛ لذا باعث شده مشتاقان یادگیری بتوانند بدن هیچ گونه محدودیتی به یادگیری بپردازند. از جمله مزایای آموزش الکترونیکی می توان به

۱- امکان دسترسی دانشجویان/دانشجویان در هر زمان و هر مکان

۲- هزینه پایین نسبت به آموزش حضوری

۳- امکان ساخت دروس توسط اساتید در هر زمان و هر مکان

۴- امکان برقراری ارتباط با استاد و دیگر مخاطبان/دانشجویان

onlineLearning

با توجه به مزایای آموزش مجازی، گروه آرتیاس بر آن شده تا با راه اندازی بستری قدرتمند به ارائه خدمات آموزش مجازی به مخاطبان خود بپردازد. از جمله این خدمات می توان به موارد زیر اشاره کرد.

برگزاری دوره های آموزشی

برگزاری دوره های آموزشی

برگزاری دوره های آموزشی آنلاین توسط متخصصان گروه آرتیاس، در این دوره های که در بازه های زمانی مشخص یا به درخواست گروه/سازمانی تشکیل می گردند، متخصصان گروه آرتیاس دانش خود با استفاده از آموزش مجازی در اختیار مخاطبان خود قرار می دهند. این دوره های می توانند به صورت دوره های طولانی مدت، کارگاه های آموزشی و یا حتی سمینارهای آنلاین (وبینار) باشند.
 برگزاری دوره های آموزش مجازی جهت اساتید و مدرسان

برگزاری دوره های آموزش مجازی جهت اساتید و مدرسان

ارائه خدمات برگزاری دوره های آموزش مجازی به اساتید و مدرسان، اگر شما سازمانی هستید که نیاز به دوره خاصی دارید اما در فهرست دوره های آرتیاس نمی باشد، و علاوه بر آن خودتان نیز مدرس آن دوره را دارید، گروه آرتیاس می تواند بسترهای قدرتمندی را جهت برگزاری این دوره های به صورت آنلاین در اختیار شما قرار دهد. این بسترها برای برگزاری کارگاه ها، وبینارها و دوره های طولانی مدت شرایط ویژه ای دارند که می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس با، پرسش های خود را مطرح نموده و اطلاعات مورد نیاز خود را کسب بفرمایید.